Hatay Erzin Evde Masaj Sonyaz

Çeşitli el hareketleri ile yapılan masaj çeşitlerinden, Budist öğretilerden esinlenerek yapılan beden çalışmasına Thai tekniği denilmektedir. Hatay erzin evde masaj Kişinin beden, ruh ve zihin tedavisi olarak kullanılmaktadır. İnsan bedenini saran ve vücuda hayat veren enerji akışını düzene sokmak için yapılan bir terapidir. Yoga hareketlerine benzer bir hareketlerle yapılmaktadır ve diğer tekniklerden farklı olarak, giyinik olarak yapılmaktadır. Erzin evde masaj

Genel olarak baskılar uygulayarak ve esnetme hareketleri ile yapılmaktadır. Thai masaj teknikleri, avuç içi, başparmak, dirsekler ve ayaklar kullanılarak baskı hareketleri uygulanmaktadır. Uygulama esnasında vücuda uygulanan baskılar, oluşmuş olan gerilimlerin serbest bırakılmasına neden olur. Hatay erzin evde masaj . thai tekniği, çeşitli pozisyonlarda uygulanmaktadır. Bunlar, sırt üstü yatarken vücudun ön kısmına, yan taraflar üzerine yatarken yan taraflara, yüzüstü yatarken sırt bölgesine ve oturma pozisyonunda yapılmaktadır.

Thai masaj teknikleri uygulanan ardışık hareketler ile her hareket aşaması bir sonraki harekete hazırlamaktadır. Yapılacak baskılar ile kasların gevşemesi, eklemlerin esnetilmesi sağlanır. Eklemlerde oluşmuş olan şişkinliklerin gitmesini kolaylaştırmaktadır. Kas ağrıları ve spazmların giderilmesi, vücudun dik duruş sağlamasına büyük faydası vardır.