Hatay Belen Masaj Salonu Zülal

İyi bir masaj uygulaması selüliti yok etmek için yapılan bütün tedavilerinden daha etkilidir. Hatay belen masaj salonu Bakıldığında selüliti tedavi etmek için kullanılan aletlerin tümü bu uygulamayı taklit etmektedir. Bu uygulamayı yapan kişilerin zor bulunması, insan gücünün gittikçe pahalılaşması, uygulamayı yapan merkezlerdeki terapistlerin enerjisinin sabah iyiyken akşama doğru düşmesi yani yorulması gibi sebeplerle aynı standartta uygulama yapması beklenemez. İşte tam da bu yüzden geliştirilmiş olan masaj aletleri yaygın olarak kullanılsa da bir terapistin yerini alamaz. Belen masaj salonu

Selülit tedavilerinde kullanılan lenf drenaj uygulaması, vakumlu tedaviler de kullanılan kuvvetli basınç uygulaması prensibine dayalıdır. Dokusu bozulmuş yağ hücrelerinin sebep olduğu selülit, lenf ve kan dolaşımında meydana gelen sıkıntılar sonucunda oluşmaktadır.

Su toplayan yağ hücreleri sertleşir ve yağ dokusunun yapısı bozulur böylece deride portakal kabuğu görünümü oluşur. Hatay belen masaj salonu . Düzenli yapılan masaj ile kan ve lenf dolaşımının çalışması uyarılır buna bağlı olarak ödem çözülür. Yapısı bozulan yağ hücreleri, depoladıkları sıvıyı serbest bırakır ve selülit görünümü ortadan kaldırılarak pürüzsüz bir cilt elde edilir.